Законопроєкт Зеленського про народовладдя є небезпечним для територіальної цілісності України, — Синютка

Новини 16 Червня, 2020 179

Олег Синютка. Фото 4studio

Поданий президентом Володимиром Зеленським законопроєкт “Про народовладдя через всеукраїнський референдум” є небезпечним для територіальної цілісності України.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олег Синютка, пише “Четверта студія”.

“Те, що закладено в цьому законопроєкті несе загрозу для Української держави. Якщо на референдумі планується визначати питання територіального устрою, то даруйте, ми вже мали прецедент в Криму, коли під дулами автоматів провели фейковий референдум. І сьогодні ми маємо працювати над тим, щоб повернути собі цю територію, а російський агресор вдає, ніби все відбувалось в рамках закону.

Ще одним положенням цього законопроєкту передбачається електронне голосування. Навіть наші сусід поляки, яким хотіли запропонувати електронне голосування на виборах президента – вони відмовились від цього. Це був би подарунок для російських спецслужб, які демонструють не лише захоплення нашого інформаційного простору, але й здатні впливати електронними засобами на вибори в західних країнах.

Тому ми вважаємо, що законопроєкт про народовладдя має лише одну позитивну рису – свою назву. Адже народовладдю українців дійсно треба сприяти. Але те, що закладено в сам проєкт закону, несе небезпеку для України, її територіальної цілісності”, – сказав політик.

Коментарі

Позначки: ,