Законопроект про ринок землі в редакції монобільшості – це розбазарювання українських земель, – Синютка

Новини 14 Січня, 2020 90
Олег Синютка. Фото "Четверта студія"

Олег Синютка. Фото "Четверта студія"

Фракція «Європейська Солідарність» не підтримуватиме проект закону про ринок землі в існуючий редакції, адже його мета – розпродаж українських земель латифундистам. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі журналістам, пише “Четверта студія” з посиланням на прес-служба партії.

«Це не законопроект про ринок землі. Це законопроект про розпродаж, про розбазарювання українських земель. Він не може бути підтриманий. У разі якщо цей законопроект буде ухвалено в існуючий редакції – українська земля перейде в руки латифундистів, спекулянтів, в руки кого завгодно, тільки не в руки українського селянина», – наголосив політик.

Олег Синютка підкреслив, що фракція «Європейська Солідарність» загалом підтримує ринок землі, але за умови формування цивілізованого ринку з чіткими правилами та обмеженнями монополії.

«Слуги народу» пояснюють, що цей закон потрібен для того, аби відкрити можливість продавати землю, Але тут головне питання: хто її зможе купити і за скільки?
Цей законопроект повинен виконати дві функції: по-перше, створити ефективного вітчизняного власника, який буде володіти і розпоряджатися своєю землею. І по-друге, цей закон має створювати додану вартість, що дасть змогу підвищити пенсії та заробітні плати», – зауважив народний депутат.

Коментарі

Позначки: ,