Закон про вихідний на католицьке Різдво набуде чинності 2 грудня

Новини 01 Грудня, 2017 149

Ілюстративне фото

Закон опубліковано у виданні Верховної Ради “Голос України”

Закон щодо встановлення офіційного святкового і неробочого дня 25 грудня опубліковано у виданні Верховної Ради “Голос України”. Цей Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування, тобто 2 грудня.

Відповідно до закону, встановлюється офіційний святковий і неробочий день в Україні 25 грудня – на Різдво Христове. При цьому 2 травня як вихідний день в державі скасовується. Згідно з цим законом, Україна відтепер святкуватиме лише 1 травня як вихідний, і називатиметься він Днем праці.

Передбачено, що Кабінет міністрів має у двомісячний строк з дня набуття чинності цим законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону.

Як повідомлялося, Верховна Рада 16 листопада ухвалила закон № 5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів.

Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон 29 листопада.

Коментарі

Позначки: , ,