Закликаю Зеленського повернути ще 100 українським родинам батьків, чоловіків, синів, братів та онуків, - Сущенко - Четверта студія

Закликаю Зеленського повернути ще 100 українським родинам батьків, чоловіків, синів, братів та онуків, – Сущенко

Новини 07 Вересня, 2019 36
Роман Сущенко

Роман Сущенко

Звільнений із російського полону журналіст Роман Сущенко подякував Володимиру Зеленському та Петру Порошенку за повернення українських політв’язнів

Про це Сущенко заявив у аеропорту “Бориспіль”, повідомляє “Укрінформ”.

“Я дякую і президентові України Порошенку за те, що він розпочав цей переговорний процес, об’єднав світову та європейську спільноти і упродовж трьох років підтримував мою родину”, – сказав Сущенко.

Водночас, журналіст закликав Володимира Зеленського повернути ще понад 100 родинам їхніх батьків, чоловіків, синів, братів та онуків.

“Я хотів би звернутися до президента України Володимира Зеленського і сказати, що сьогодні він зробив щасливими 35 українських родин. Це є незаперечний історичний факт. Разом з тим його сьогодні слухають, бачать і чують, йому вірять ще майже 100 українських родин, які страждають. Я закликаю його продовжити цей успіх і повернути українським родинам їхніх батьків, чоловіків, синів, братів та онуків”, – підкреслив Сущенко.

Коментарі

Позначки: , ,