З 1 вересня у Дрогобичі розпочнуться масштабні перевірки роботодавців щодо легального працевлаштування працівників

Новини 27 Серпня, 2020 218

Фото: Depo

З 1 вересня 2020 року заплановано проведення інспекційних заходів у роботодавців, які мають найвищий ризик застосування не задекларованої праці.

Як пише «Четверта студія», про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Як зазначається, це суб’єкти, у яких обсяг наданих послуг (виконаних робіт) не відповідає фактичній чисельності найманих працівників, у яких відбулося зменшення кількості найманих працівників під час карантину та відсутня позитивна динаміка працевлаштування після пом’якшення карантинних заходів, а також ті, які приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

До 1 вересня 2020 року триває роз’яснювальна робота про переваги легального працевлаштування та заплановані інспекційні заходи.

«Наголошуємо, що чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Кримінальна відповідальність: штраф від 34 до 85 тис. грн, позбавлення права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, виправні роботи на строк до двох років, арешт до 6 місяців.

Адміністративна відповідальність: штраф від 8,5 до 34 тис. грн.

Фінансова відповідальність: штраф від 50000 грн. до 150000 грн»,- зазначається у повідомленні.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,