З 1 вересня школярі, ймовірно, навчатимуться у дві зміни – Степанов

Новини 15 Липня, 2020 96

Ілюстрація: ВАРТО-Галицькі новини

Дітей можуть розводити по змінах, а деякі предмети проводитися дистанційно

МОЗ спільно з Міністерством освіти і науки працюють над правилами для нового навчального року, розглядають можливість навчання в кілька змін.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «ВАРТО – Галицькі новини», міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу сказав, що в школі повинна бути медична сестра, але забезпеченням її робочим місцем повинно займатися керівництво установи.

«Скринінг температури можуть проводити і інші працівники школи. Всі ці питання ми закладемо в правилах, які розробляються спільно з Міносвіти. Ми намагаємося зробити максимально зручні правила, але в той же час, щоб ці правила створювали безпеку для дітей», – сказав він.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що зараз обговорюється кілька варіантів, як організувати навчальний рік.

Школярів можуть розводити по змінах, а деякі предмети проводитися дистанційно.

Також він додав, що спрогнозувати епідситуацію на вересень неможливо. Тому Україна готуватиметься до дистанційного навчання також.

Володимир Зеленський у свою чергу заявив, що школи в Україні відкриють з 1 вересня, якщо країні вдасться уникнути другої хвилі захворювання Covid-19.

 

15.07.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою міністра охорони здоров’я України Максима Степанова

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 14 липня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , ,