“Європейська Солідарність” візьме участь у виборах до ОТГ

Новини 15 листопадаа, 2019 115
"Європейська Солідарність" візьме участь у грудневих виборах в ОТГ

"Європейська Солідарність" візьме участь у грудневих виборах в ОТГ

Місцеві організації партії “Європейська Солідарність” братимуть участь у виборах в новостворені об’єднаних територіальних громадах, які відбудуться 22 та 29 грудня 2019 року. Таке рішення ухвалив з’їзд партії “Європейська Солідарність”.

“Децентралізація – це ключова реформа, яку розпочала команда Петра Порошенка. Вперше за всю історію незалежної України Президент не концентрував владу у своїх руках, а передав її разом з ресурсами на місця, у громади. За ці роки були утворені сотні успішних громад, де люди відчули себе господарями, реалізували величезну кількість інфраструктурних і соціальних проектів.

Зараз це все може бути знищене. Адже ухвалений вчора державний бюджет і бюджетний кодекс фактично відбирають в органів місцевого самоврядування 150 мільярдів гривень. Це робиться для того, щоб примусити лідерів місцевих громад знову, як це було до 2014-го року, приїжджати до Києва і просити гроші на елементарні місцеві потреби.

“Європейська Солідарність” категорично заперечує проти такого свавілля влади і буде захищати і децентралізацію, і права місцевих громад”, – заявив керівник Cекретаріату партії, народний депутат Максим Саврасов.

Коментарі

Позначки: , ,