«Європейська Солідарність» не дала винести на голосування закон про русифікацію освіти

Новини 18 Липня, 2020 997
Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович

Народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович

Завдяки жорсткій позиції «Європейської Солідарності» та об’єднанню всіх патріотичних сил в Україні монобільшість так і не наважилась винести на голосування в зал скандальний законопроект Бужанського про русифікацію освіти. Про це повідомив народний депутат Володимир В’ятрович, пише Четверта студія.

«Ми виграли цю битву! «Слуги» не посміли ухвалити русифікаторський законопроєкт Бужанського, закрили сесію і пішли на парламентські канікули до вересня. А це означає, що з 1 вересня 2020 року, як і планувалося, 200 тисяч учнів 5-11 класів переходять на навчання українською мовою. Це означає, що ми захистили закон про мову і закон про освіту», – написав Володимир В’ятрович на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Рішучі протести державницьких сил у парламенті й за його межами, тисячі людей, які вийшли на протест у Києві і по всій Україні змусили їх відступити. Щиро дякую кожному, хто виявив свою громадянську позицію і піднявся на захист нашої мови, – зазначив народний депутат.

«Разом ми виграли цю битву, але війна за ідентичність триває. Це частина гібридної війни, яку Москва і її п’ята колона ведуть на різних фронтах – від парламенту до Конституційного Суду, атакуючи нашу мову, нашу культуру, наш інформаційний простір. Ми зобов’язані вистояти, захистити нашу ідентичність, нашу мову, нашу національну державність. А для цього – маємо бути відповідальними і єдиними. Все буде Україна!», – переконаний Володимир В’ятрович.

Коментарі

Позначки: ,