Євген Марчук сказав, коли може закінчиться війна на Донбасі

Новини 03 Січня, 2018 44

Євген Марчук. Фото - www.ukrinform.ua

Представник України в тристоронньої контактній групі в Мінську  вважає, що загрози великої війни на Донбасі немає, і вона може закінчиться раніше, ніж через 25 років

Про це він сказав в ефірі 5 каналу, коментуючи надання США Україні летального зброї, передає Ліга.

“На мій погляд, ніякої загрози великої війни немає. Зрозуміло, що Росія використовувала, і буде використовувати будь-який спосіб (маніпуляції, – ред.)”, – зазначив Марчук.

За його словами, гібридна війна на Донбасі закінчиться раніше, ніж протягом 25 років, маючи на увазі конфлікт в Нагірному Карабасі.

“Я думаю, що може бути ситуація врегульована на Донбасі і значно раніше. Не просто дуже. Так, світова практика знає, Нагорний Карабах (25 років, – ред.), Північна Ірландія за 20 років, Колумбія за 50 років, Палестина … Але там інші складові. Трохи в Північній Ірланліі (конфлікт, – ред.) схожий на наш. Але в тому конфлікті немає ядерного гравця, який є іноземною державою”, – сказав Марчук.

Марчук припустив, що ситуація може розвиватися і в невигідному світлі для України.

“Тому, що Росія випередила захід, не кажучи вже про Україну, розірвавши кілька великих важливих світових угод, які забезпечували баланс і стабільність. Вийшла з договору про звичайні збройні сили в Європі, наплювала на Будапештський меморандум”, – пояснив він.

Коментарі

Позначки: ,