ЄС офіційно зняв санкції з Азарова і Ставицького

Новини 06 Березня, 2020 69

Микола Азаров. Фото: PHL

Рішення Ради ЄС про зняття санкцій з колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова і ексміністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького набуло чинності у п’ятницю.

Як повідомляє “Європейська правда”, це сталося в результаті публікації в офіційному журналі ЄС рішення, схваленого напередодні.

Як зазначено у повідомленні журналу, з переліку фізичних та юридичних осіб, які перебувають під санкціями, вилучено Миколу Азарова та Едуарда Ставицького.

Під дією санкцій ЄС, запроваджених у 2014 році за незаконне привласнення державних коштів України або за зловживання службовим становищем, залишаються десятеро колишніх українських топ-посадовців.

Санкції щодо: Віктора та Олександра Януковичів, Віталія Захарченка, Віктора та Артема Пшонки, Віктора Ратушняка, Сергія Курченка, Дмитра Табачника, Сергія Арбузова та Олександра Клименка – продовжені на один рік – до 6 березня 2021 року.

В останні роки Євросоюз почав знімати обмеження з чиновників часів президентства Януковича через недостатні докази проти них від українського слідства.

 

Коментарі

Позначки: ,