"ЄС" не голосуватиме, поки законопроєкти опозиції не будуть включені до порядку денного, - Геращенко - Четверта студія

“ЄС” не голосуватиме, поки законопроєкти опозиції не будуть включені до порядку денного, – Геращенко

Новини 20 Вересня, 2019 29
Ірина Геращенко

Ірина Геращенко

Протягом останніх двох тижнів роботи Верховної Ради України жоден законопроєкт фракцій меншості не було включено до порядку денного, і “Європейська Солідарність” заявляє, що не голосуватиме за включення жодного законопроєкту, поки проєкти законів опозиції не будуть включені до розгляду парламенту.

Про це заявила співголова фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко на пленарному засіданні, передає Прямий.

“Ми хочемо звернути вашу увагу, дорогі наші виборці, що в сесійній залі присутні чотири фракції і групи, які представляють 40% виборців України. Протягом цих двох тижнів роботи Верховної ради України жоден законопроєкт фракцій меншості не було включено до порядку денного”, – наголосила вона
Натомість, за її словами, знову з голосу включаються в порядок денний законопроєкти, які мають “правильних авторів”.

“Європейська Солідарність” вважає це серйозним порушенням прав меншості, прав наших виборців. Тому ми не будемо голосувати за включення жодного законопроєкту до порядку денного до тих пір, доки в порядок денний не будуть включені законопроєкти опозиції. Верховна рада не тільки “Слуг”, а й депутатів інших фракцій”, – заявила співголова фракції.

Коментарі

Позначки: , ,