Якщо ми пробачимо Путіну Крим, то він продовжить агресію проти України, – Ахтем Чийгоз

Новини 24 Грудня, 2019 321
Ахтем Чийгоз

Ахтем Чийгоз

Путін взяв участь у запуску залізничного сполучення по Кримському мосту, щоб окреслити для всього світу, що Крим – це завойована ним територія. Але Україна продовжить боротися за повернення півострова.

Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Ахтем Чийгоз в коментарі журналістам.

“Участю у відкритті Кримського мосту Путін намагається показати своєму вата-населенню та світу власну велич. Мовляв, повернув Крим у якусь гавань. Він робить це демонстративно, щоб у такий спосіб образити нас. Це природна поведінка враженого шизофренією тирана. Ми постійно, з усіх трибун говорили про те, що він має відповідати за свої злочини. І міжнародні суди підтверджували правоту нашої позиції. Окрім того, ми давали Путіну по зубах і зі зброєю в руках. Але після зустрічі в нормандському форматі він ніби став нашим партнером. Коли це було таке, щоб ми називали його Володимиром Володимировичем? Із ворогом України не можна укладати жодних домовленостей. Це стосується, зокрема, й газових контрактів”, – сказав нардеп.

Також політик наголосив, що ситуація зі свободою слова на півострові критична і кримчани дійсно чекають повернення території в склад України.

“У Росії ніколи не було свободи – тепер її немає й у Криму. Це найголовніше. Тому що так пригнічують будь-яке інакомислення й опір окупації. А в основі пропаганди Путіна – прагнення довести свою велич. Економічний розвиток того самого Криму його не цікавить. Навіть ті, хто зрадив Україну, розуміють, що накоїли. І тепер із надією чекають, що Україна їх звільнить і зрозуміє. Україна – не така, як Росія. І нам треба розуміти, які апетити у РФ – якщо ми їм дозволимо, то Кримом справа не обмежиться”, – зазначив Чийгоз.

Коментарі

Позначки: ,