Якби не команда Порошенка – зараз ворог міг би бути у Києві чи Львові ,- Федина

Новини 04 Липня, 2019 159
Софія Федина закликала українців на День Незалежності зібратися на парад. Фото: Прямий.

Софія Федина закликала українців на День Незалежності зібратися на парад. Фото: Прямий.

Сьогодні біля стін Конституційного суду команда “Європейської Солідарності” веде бій за збереження двох законів — про очищення влади через люстрацію і декомунізацію.

Про це заявила кандидат від партії “Європейська Солідарність”, громадська активістка Софія Федина заявила на зустрічі з виборцями селища Меджибіж Вінницької області, пише Прямий.

Вона наголосила, що всі державницькі сили разом мають зупинити реванш проросійських сил і символіка катів українського народу та злочинці режиму Януковича не має знову з’явитися у сучасній європейській Україні.

“Коли ми говоримо про декомунізацію, мені пригадується слова лідера партії більшовиків Володимира Леніна, сказані у 1921 році: “Чем больше украинцев подохнет сегодня от голода, тем меньше их придется стрелять потом”. Він наш герой? Він має бути присутній на наших теренах? Моя мама з Харківщини. Вона народилася у Змієві… Як туди приїхати і піти на цвинтар, то там майже усі могили з одним прізвищем. Вони майже всі загинули під час голодомору, влаштованого сталінським режимом. Діячі часів Сталіна мають бути тут присутні? Я скажу так: у будь який час може бути щось добре, щось погане. Доброму треба вчитися, а поганого треба позбуватися. На нашій українській землі не можуть бути присутні ті, хто робив усе щоб знищити нашу державу”, – заявила Федина.

Вона закликала усіх, кому не байдужа Україна, об’єднатися навколо “Європейської Солідарності” та зупинити реванш проросійських сил.

“У 2014 році ми об’єдналися та звільнили від агресора 2/3 захопленої території. Якби ми не були разом, зараз ворог міг би бути у Києві, чи у Львові. Сьогодні знову іде бій. І він іде не за те, хто буде в парламенті, а за те, чи буде Україна взагалі”, – додала Федина.

Коментарі

Позначки: , , , ,