Як у Трускавці посадовці займаються агітацією за кандидата Садового у робочий час (ВІДЕО)

Новини 18 Лютого, 2019 86

Фото: Роман Бучкович/Facebook

Завідувачка юридичного відділу Трускавецької міської ради у робочий час роздавала агітаційну продукцію політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» і закликала голосувати за кандидата у Президенти Андрія Садового.

Про це повідомив 15 лютого у соціальній мережі Фейсбук депутат Трускавецької міськради Роман Бучкович. Протиправна діяльність пані Савченко зафіксована на відео, у якому чиновниця стверджує, що має право займатися агітацією у робочий час.

У такий спосіб пані юрист нахабно проігнорувала закон «Про вибори Президента України», у якому зазначено, що «органам виконавчої влади … та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час участь у передвиборній агітації забороняється» ( стаття 64, пункт 2).

Як відомо, Олена Савченко є членом місцевої організації «Об`єднання «Самопоміч», депутатом міськради від цієї політичної сили.

Станом на сьогодні ні голова трускавецького осередку «Самопомочі» Микола Онисько, ні очільник депутатської фракції Олег Карпин, ні трускавецький мер Андрій Кульчинський, який, до слова, є висуванцем від «Самопомочі», у жодний спосіб не відреагували протиправні дії завідувачки юридичного відділу Трускавецької міської ради.

Опубліковано Романом Бучковичем Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

Відео: Роман Бучковський

Натомість користувачі Фейсбук висловилися категорично. Так Андрій Юник вважає: «Гнати в шию таких начальників, а от правоохоронні органи мали б розібратися з даною ситуацією, а міський голова мав би звільнити її за таке!» Дописувач Віктор Логвінов підтримує такі вимоги: «Звільнення обов’язкове!»

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що юрист Олена Савченко не виконує рішення сесії.

За матеріалами “Джерела Трускавця”

 

Коментарі

Позначки: , , ,