Як у Львові знищують зелені насадження (ФОТО)

Новини 24 Січня, 2020 382

Фото: ФБ/Dana Kalyniuk

У Львові городяни обурюються безвідповідальністю міської влади, з мовчазної згоди якої (чи потурання?!) у місті знищуються зелені насадження.

Як пише «Четверта студія», про знищення дерев на вул. Генерала Чупринки написала на своїй сторінці у ФБ  Dana Kalyniuk.

Скриншот ФБ

«Єгипет. Шарм-ель-шейх. Три араби бігають цілий день перед очима зі шлангами в руках. Дерева поливають. Щоб росли. Арабам там жити.

Львів. Чупринки. Три ідіоти пиляють два здорових дерева біля відділку поліції. По законодавству – це злочин. Поліцаї на злочин не реагують. Андрійвановіч виконує завдання кремля – зробити українське місто непридатним для життя.

Чуть вище – на Княгині Ольги, вже три роки стоїть паркан навколо виритого котловану. Це «львівська мрія». Арабська мрія чомусь подобається більше. Арабам повезло – їхньому начальству кремль план на вирубку дерев в місті не дає. Якби тут був Єгипет – то на місці «львівської» мрії була б мрія азіатська – гарний сквер з деревами, фонтаном і дитячим майданчиком. Колись ці дерева би виросли, і наші внуки були би нам за них вдячні. А так.. а так скажуть – що ж ви такі жадібні були?

Львів’яни, ми дійсно дурніші за арабів? Щоб влаштувати у Львові бодай один сквер чи висадити хоч одне дерево – нам треба, щоб Львовом австрійці керували? Самі ніяк не справимось?

От, в Києві, наприклад, на місці виритого котловану під забудову на вулиці Антоновича утворилося озеро. Кияни створили петицію, щоб на тому місці був парк. Їм теж набридло гуляти між хмарочосами і припаркованими на тротуарах машинами.

Не треба коментувати, що це приватна земля і власник може там виробляти що йому хочеться. Це земля міста. І він може там виробляти тільки те, що ми йому дозволяємо.

Я не права? Може хтось хоче мені написати список, що саме збудовано за каденції для комфорту жителів міста? Може, якийсь новий сквер? Чи басейн? Чи зону відпочинку? Бо поки що я бачу хіба, як стрийський парк забудовують.

А можна якимось чином взнати освоєну суму на озеленення міста? Що і де вони озеленили? Сама піду порахую, на що потрачено наші гроші?», – зазначає у дописі Dana Kalyniuk.

Скриншот ФБ

 

Коментарі

Позначки: , , ,