Як у Львові водії трамваїв «підігрують» контролерам (ФОТО)

Новини 15 Листопада, 2020 41 906

Фото: ФБ/Гаряча лінія міста Львова/ Anna Serdenko

У Львові водій трамваю №6 відмовилася продати квиток жінці, через що пасажирка змушена була вийти з вагону, щоб не наражатися на штраф за безквитковий проїзд.

Як пише «Четверта студія», про це сьогодні, 15 листопада, повідомляється у зверненні на «Гарячу лінію міста Львова» у ФБ Anna Serdenko.

«Трамвай номер 6 , 8:35. Водій не хотіла продавати мені талон, аргументуючи, що вона не буде приймати гроші, і не буде перевіряти дійсні вони чи ні. Хай цим займається банк. Я їй пояснювала, що лише кошти номіналом до 2003 року вийшли з обігу. Я була змушена вийти з транспорту, щоб не отримувати штраф, якщо зайдуть контролери. Вже не в котре бачу хамське ставлення водіїв електротранспорту, можливо потрібно оновлювати персонал?», – зазначається  зверненні на «Гарячу лінію міста Львова».

Як пише “Четверта студія”, у зверненні не зазначається, банкноту якого номіналу пропонувала водію пасажир трамваю (у коментарях користувачі соцмереж пишуть про те, що водії відмовляються брати купюри номіналом 500 грн, а деколи не беруть і купюри номіналом 10 гривень).

 

 

Коментарі

Позначки: , , , ,