Як МВС охороняло концерт «95 кварталу» (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 23 Грудня, 2020 3 729

Фото: ФБ/Юрій Луценко

Центр міста був оточений правоохоронцями з автозаками та війською технікою, – соцмережі

У Києві протестувальники SaveФОП прийшли до Національного палацу мистецтв “Україна”, де відбувається концерт “95 Кварталу”.

Як пише “Четверта студія”, депутат Львівської обласної ради Ольга Березюк на своїй сторінці у ФБ відмічає, що “поліція захищає 95-тий квартал від ФОПів, які вийшли протестувати”.

«І якщо ви не спите, і не переглядаєте новини з Львівської обласної ради, або ж не тішитесь за Садового, який одужав і творить свій треш у Львові – на центральному рівні продовжують дивувати.

Одна новина краще іншої. Кожного разу, коли, здається, вже нічого не дивує, дивують по-новому: Нацполіція захищає 95-тий квартал. Так-так. Не дивуйтесь! Захищає від ФОПів, які прийшли протестувати. Треш! Далі буде гірше!», – зазначає у своєму дописі депутат Львівської обласної ради Ольга Березюк.

І якщо ви не спите, і не переглядаєте новини з Львівської обласної ради, або ж не тішитесь за Садового, який одужав і…

Опубликовано Ольгой Березюк Вторник, 22 декабря 2020 г.

Як повідомляє «Українська правда», на оприлюднених фото та відео видно, як сотні, а можливо й тисячі, правоохоронців стоять біля Палацу – відомо, що вони були там до приходу ФОПів-мітингувальників.

Як написав на своїй сторінці у ФБ Андрій Смолій, “Палац Україна весь очеплений силовими структурами. Тисячі Нацгвардійців та поліцейських в повній бойовій готовності. О 19.00 тут починається чергова клоунада «95 кварталу», а також сюди ж прийшли протестувати ФОПи. Ви вдумайтесь в глибину дна влади Зеленського: замість оборони України вони кидають тисячі людей на оборону концерту 95 кварталу.  Страшне видовище. Це вже гірше Януковича. На кого виділяються мільярди гривень з нашого бюджету? На охорону клоунів та їх дешевих шоу? На те щоб весь центр міста був оточений правоохоронцями з автозаками та війською технікою? Кого так боїться Зеленський і його «квартал», свого ж народу?”

Країна «кварталу».
Хтось думав що буде смішно. Хтось думав що «гірше не буде». Хтось досі вірить у «доброго царька»…

Опубликовано Андрій Смолій Вторник, 22 декабря 2020 г.

А це вже метро Хрещатик/Майдан Незалежності. (Фото – Сергій Салій)

Зупиняють людей, запитують про зміст сумок/рюкзаків….

Опубликовано Андрій Смолій Вторник, 22 декабря 2020 г.

 

Як написав на своїй сторінці у ФБ Юрій Луценко, “щодня країна дізнається про знищення економіки, про віпуск з-під варти обвинувачених в розстрілі Майдану і МН17, про відверте ковід-мародерство, про ріст тарифів, про злиття ворогу спецоперації проти вагнерівців, про відверте покривання провладних корупціонерів, про доведення до збитковості всіх раніше суперприбуткових держпідприємств, про калейдоскоп позаконкурсних призначень смотрящих галузей і областей, про двійне здорожчання дорожного будівництва, про…. Але українці -як правило- сприймають не вухами, а очима. Тому лише картинка протистояння ФОПів і поліції під час концерту 95 кварталу може, нарешті, пояснити: Ми маємо владу «Янукович- лайт»

Щодня країна дізнається про знищення економіки, про віпуск з-під варти обвинувачених в розстрілі Майдану і МН17, про…

Опубликовано Юрій Луценко Вторник, 22 декабря 2020 г.

 

Коментарі

Позначки: , ,