Виступ Зеленського у Мюнхені показав, що українська влада грає за сценарієм Кремля, – дипломат

Новини 18 Лютого, 2020 2 839

Московский Кремль

Виступ на безпековій конференції у Мюнхені показав, що замість укріплення проукраїнської коаліції, обґрунтування посилення санкцій та пропонування стратегії звільнення окупованих Росією територій українська влада намагається заморозити ситуацію і грати за сценарієм Кремля.

Про це наголосив в ефірі Прямого дипломат, представник України при Європейському Союзі (2010-2015), колишній заступник голови Адміністрації президента Петра Порошенка Костянтин Єлісєєв.

“Замість того, щоб висувати ідеї заради об’єднання проукраїнської коаліції, обґрунтування посилення санкцій, ми висуваємо якісь авантюрні, аматорські пропозиції, як краще відступати: чи то секторами, чи то селами, чи то кілометрами. Замість того, щоб нав’язати свій порядок денний і звільняти території, ми намагаємося заморозити ситуацію на Донбасі. От таке враження створили його (Зеленського – ред.) ініціативи. Ми не почули те, що очікували політики. Ми з ними говорили. Вони очікували, що президент використає Мюнхенську конференцію для того, щоб після 9-10 місяців при владі він нарешті міг сформулювати чітку стратегію звільнення Донбасу і деокупації Криму. До речі, він це вже багато місяців обіцяє. І Мюнхен був би прийнятним приводом це зробити.

На жаль, цього всього не було зроблено. Звичайно, є певне розчарування. Тому що деякі речі, які були запропоновані, навпаки показали, що ми намагаємося грати за російським сценарієм, як то йшлося про спільне патрулювання разом з так званими ОРДЛО україно-російського кордону”, – сказав дипломат.

Коментарі

Позначки: , ,