Випускник зі Львова склав НМТ на максимальні 800 балів

Новини 20 Червня, 2026 324

Юнак отримав максимальні бали одразу з чотирьох предметів — математики, української мови, хімії та історії України

Випускник зі Львова склав НМТ на максимальні 800 балів

Випускник ліцею «Гроно» Львівської міської ради Юрій Гащук продемонстрував один із найкращих результатів цьогорічної вступної кампанії.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛМР.

Хлопець склав Національний мультипредметний тест на максимальні 800 балів.

Юнак отримав максимальні бали одразу з чотирьох предметів — математики, української мови, хімії та історії України.

Нагадаємо, місто щороку підтримує випускників, які демонструють високі результати на НМТ. Іх відзначають міськими нагородами та грошовими преміями.

Коментарі

Позначки: ,