Винниківська тютюнова фабрика визнана одним із найкращих платників податків в Україні

Новини 16 листопадаа, 2019 261

Фото: УНІАН

За даними, які оприлюднила ДФС, Винниківська тютюнова фабрика з початку року сплатила до бюджету України понад 2 мільярди гривень та згідно зі звітом за третій квартал 2019 року зайняла 4 місце у загальному рейтингу найбільших платників податків України.

Про це пише «Четверта студія» з посиланням на УНІАН.

Як зазначається, за 3-й квартал 2019 року Винниківська тютюнова фабрика перерахувала до державного бюджету податків та зборів на суму 1 мільярд гривень. При цьому, відповідно до даних фіскального відомства, приріст сплачених вітчизняним виробником податків у порівнянні з 3 кварталом 2018 склав 23%.

Згідно з підрахунком компанії, кошти, сплачені Винниківською тютюновою фабрикою до бюджету з початку року, можуть забезпечити виплату 67 210 середніх пенсій чи будівництво більше 100 сільських шкіл.

«Наше підприємство – одне із найстаріших та найкращих вітчизняних виробництв Заходу України. Фабрика була заснована ще 1778 року і плідно працює й сьогодні, забезпечуючи більше 470  робочими місцями. Нам приємно, що ДФС відмітила нашу прозорість та сумлінну працю як одного з найбільших платників податків країни.  Тим більше я здивований, що на зустріч Президента із тютюновими компаніями були запрошені лише корпорації-монополісти. Сподіваюсь, що для нашої держави важливе значення мають також і вітчизняні регіональні виробники, що інвестують у розвиток власної країни», – зазначив Григорій Козловський, акціонер та директор ТзОВ «Винниківська тютюнова фабрика».

За даними компанії, за роки незалежності компанія інвестувала понад 1 мільйон доларів у виробництво та сплатила більше 6 мільярдів гривень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Виробничі потужності компанії розташовані у м. Винники Львівської області.

Продукція Львівської тютюнової фабрики представлена торговими марками Marvel, Київ, Strong, LS, Compliment, Lifa.

Про компанію Винниківська тютюнова фабрика — підприємство тютюнової промисловості України, розташоване в м. Винники Львівської області. На 2019 рік частка компанії в тютюновому ринку України перевищує 10%. За сумою сплачених податків ВТФ посіла 27 місце з 200 найбільших підприємств України за підсумками 2018 року.

Фабрика була заснована в 1778 році та добре знана в Україні легендарними цигарками «Львів», «Орбіта», «Верховина», «Прима», «Космос», «Фільтр». Сьогодні це сучасне підприємство, що займає 4 місце на ринку та забезпечує робочими місцями більше 470 людей.

Коментарі

Позначки: , ,