Виконком затвердив бюджет Львівської міської територіальної громади на 2023 рік

Новини 05 Грудня, 2022 154

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати 20 тисяч гривень, але не всі / Фото: pixabay.com

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2023 рік». У ньому, зокрема, врахували пропозиції, що виникли після обговорення на профільних депутатських комісіях. Далі проєкт бюджету розглянуть на засіданні сесії ЛМР.

«11 листопада ми виносили на розгляд основні показники загального та спеціального фондів бюджету Львівської міської територіальної громади на 2023 рік. Після цього на засіданнях всіх фракцій та комісій ми обговорили їх. Було ряд пропозицій, власне, від депутатських комісій на загальну суму понад 55 млн грн. Відтак сьогоднішній проєкт рішення відрізняється від тих показників, що я доповідала 11 листопада, власне, на суму цих пропозицій. Зокрема, ми врахували перерозподіл по департаменту мобільності, ще декілька програм, серед яких «Успішний педагог», «Дитячий тренер», а також Програма цифрового перетворення. Окрім того враховані додаткові пропозиції до бюджетних запитів, відкориговані від виконавчих органів.

До того ж, нагадаю, що ми виділяємо пів мільярда гривень на підтримку Збройних сил України – на Програму національного спротиву», – зазначила директорка департаменту фінансової політики Вікторія Довжик.

Далі проєкт бюджету мають затвердити на засіданні сесії Львівської міської ради, яке заплановане наступного тижня.

«Ми домовились ще продовжити роботу завтра на бюджетній комісії, але вже з рішенням виконавчого комітету, із врахуванням профільних депутатських комісій. Це буде консолідований документ, який далі вже винесуть на розгляд на сесії міської ради», – додав перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Коментарі

Позначки: , ,