Вулицю Пекарську відкриють для проїзду 6 вересня

Новини 31 Серпня, 2021 230
У Львові вулиця Пекарська потонула у болоті. Фото: Олег Синютка

У Львові вулиця Пекарська потонула у болоті. Фото: Олег Синютка

Вартість робіт 109,4 млн грн

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», вул. Пекарську для проїзду відкриють 6 вересня. Станом на зараз вулицю повністю замощено мозаїкою і, згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття має набрати міцності перед відкриттям для руху транспорту.

Про це пише Четверта студія.

«Ремонт вул. Пекарської фактично завершується. Станом на сьогодні, 31 серпня, виконані роботи з влаштування дорожнього полотна, а саме: замощено мозаїкою всю проїзну частину вулиці, на завершальній стадії влаштування покриття велосипедних доріжок і тротуарів, та завершуються роботи з санації (укріплення) діючого колектора.

Відкрити вулицю для проїзду плануємо 6 вересня, оскільки згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття (мозаїка) має набрати міцності перед відкриттям руху транспорту», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєктом реконструкції вул. Пекарська, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території.

Виконує роботи підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал». Вартість робіт 109,4 млн грн.

Коментарі

Позначки: ,