Вселенський Патріарх відвідає Україну

Новини 03 Грудня, 2020 100

Фото: ФБ/Андрій Юраш

Вселенський Патріарх оголосив, що відвідає Україну з офіційним візитом на День Незалежності України в серпні наступного року

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль офіційно відвідав сьогодні Вселенський Патріархат та взяв участь у патріаршому Богослужінні, яке очолив Патріарх Варфоломій.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на РІСУ, на зустрічі Вселенський Патріарх оголосив, що відвідає Україну з офіційним візитом на День Незалежності України в серпні наступного року, реагуючи на запрошення президента України Володимира Зеленського.

Українська урядова делегація на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем взяла участь в урочистій Літургії, яку очолив Вселенський Патріарх Варфоломій, з нагоди свята Апостола Андрія Первозваного. Про це написав на своїй сторінці в Facebook завідувач відділу з питань релігії секретаріату Кабінету міністрів України, релігієзнавець Андрій Юраш.

Він повідомив, що на служінні у Георгіївському храмі Патріарх пом’янув предстоятелів всіх Православних Церков. У цьому переліку й глава Помісної Української Церкви – Митрополит Епіфаній.

Сьогодні на Фанарі – в осідку Вселенської Патріархії Константинополя – найбільше річне свято – вшановують за новим…

Опубликовано Andrii Yurash Воскресенье, 29 ноября 2020 г.

 

Коментарі

Позначки: , , , ,