ВООЗ розповіла, де потрібно носити маски

Новини 06 Червня, 2020 1 207
Коронавірус. Фото: відкриті джерела.

Коронавірус. Фото: відкриті джерела.

Маски потрібно носити в місцях, де важко забезпечити соціальну дистанцію

Всесвітня організація охорони здоров’я оновила свої рекомендації щодо використання масок як запобіжного заходу в умовах пандемії коронавірусу.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на “LB.ua”, про це під час брифінгу у п’ятницю заявив глава організації Тедрос Гебреєсус.

Одним з оновлень ВООЗ стала вимога носити маски для всіх лікарів і співробітників медустанов, незалежно від того, чи взаємодіють вони із зараженими коронавірусом.

“У зонах, де широко поширене передавання коронавірусу, ми радимо людям 60 років і старшим, а також тим, у кого є захворювання, носити медичні маски в тих місцях, де неможлива фізична дистанція”, – сказав Гебреєсус.

Крім цього ВООЗ вважає, що урядам варто заохочувати населення носити маски під час поширення вірусу в місцях, де важко забезпечити соціальну дистанцію. Як приклади Гебреєсус навів громадський транспорт, магазини та інші людні місця.

ВООЗ як і раніше рекомендує залишатися вдома людям, у яких є симптоми коронавірусу. Ті, у кого підтвердилася інфекція COVID-19, повинні бути ізольовані, а тих, хто контактував з ними, необхідно помістити на карантин.

“Якщо хворим або тим, хто контактував з ними, абсолютно необхідно покинути дім, вони повинні носити медичні маски”, – сказав Гебреєсус.

Водночас глава організації зазначив, що маски повинні бути частиною загальних заходів із боротьби з коронавірусом.

“Маски самі собою не захистять вас від COVID-19”, – застеріг глава ВООЗ. Гебреєсус також зазначив, що у якісних масок має бути три шари різних матеріалів.

У колишніх рекомендаціях ВООЗ йшлося, що медичні маски необхідні тільки хворим, оскільки немає даних про їх ефективність для захисту здорових людей.

Коментарі

Позначки: ,