Володимир Зеленський приїде на Львівщину з робочим візитом

Новини 18 Вересня, 2021 550

Фото Офіс Зеленського

Наприкінці вересня на Львівщині очікують з робочим візитом президента України Володимира Зеленського. Зокрема, глава держави 28 вересня прибуде на Яворівський полігон, де відбудеться День високоповажних гостей та преси в рамках міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021. Про це повідомляє ZAXID.NET, пише “Четверта студія”.

Про візит президента на Львівщину 28 вересня йшлося на засіданні президії Львівської облради у п’ятницю, 17 вересня. Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагадачного звернулася про перенесення дати сесії Львівської облради з вівторка, 28 вересня, на інший день.

Саме 28 вересня на Яворівському полігоні відбудеться День високоповажних гостей та преси, на який запросили і депутатів Львівської облради.

Заходи будуть відбуватися за участі верховного головнокомандувача – президента України Володимира Зеленського.

Відповідно президія ЛОР вирішила провести сесію не традиційно у вівторок, 28 вересня, а у четвер – 30 вересня.

У Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного розповіли, що до візиту президента готуються, однак остаточного рішення ще немає.

Українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ Rapid Trident -2021 відбуватиметься у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки з 20 вересня до 1 жовтня. До навчань планують залучити 6 тисяч військовослужбовців із 15 країн.

Коментарі

Позначки: , ,