Водія “запросили” до ТЦК: люди заблокували трасу на Львівщині

Новини 20 Червня, 2024 154

У військкоматі пояснили, що у водія автобуса були відсутні військово-облікові документи, тож його “запросили” до Золочівського районного ТЦК та СП

У соціальних мережах поширюються відео, на якому громадяни блокують рух на трасі H02 поблизу села Струтин, нібито, через те, що водія забрали ТЦК.

Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП, пише Четверта студія.

Інформуємо: поліція зупинила автобус, який рухався за маршрутом Тернопіль-Львів. Оскільки у водія були відсутні військово-облікові документи, його запросили у Золочівський РТЦК та СП. Там водію вручили повістку на оновлення облікових даних. Повернувши його через кількадесят хвилин до його автобуса. Відтак автобус продовжив рух.

Наголошуємо, що в салоні автобуса був ще один водій, тож відсутність першого не впливала на можливість маршрутки продовжити рух, згідно маршруту. Однак пасажири чомусь вирішили вийти на зовні і на певний час заблокувати трасу.

Нагадуємо: кожен військовозобов’язаний громадянин повинен носити з собою військово-облікові документи. Відсутність документів є підставою для доставлення громадянина до найближчого РТЦК та СП для з’ясування обставин.

Водії маршрутних автобусів жодним чином не можуть бути винятковими у цьому плані.

Коментарі

Позначки: , , ,