Влада продовжує займатися піаром замість реальної боротьби з пандемією, – нардеп Синютка

Новини 28 Березня, 2020 510
Олег Синютка

Олег Синютка

Незабаром на нас чекає важка правда про великий масштаб захворювань і смертей від коронавірусу. А центральна та місцева влада Львова продовжують займатися піаром замість реальної боротьби з пандемією.

Таку думку висловив народний депутат від “Європейської солідарності” Олег Синютка під час онлайн-брифінгу, передає Еспресо.TV

“Ця брехня і цей піар, який лунає зі сторони влади про те, що уже ось-ось з’являться тести на COVID-19 та збудуть захищені лікарі, триває впродовж декількох місяців. Якщо взяти Львівщину, то тільки третина лікарів сьогодні може розраховувати на те, що влада забезпечила їх відповідними засобами захисту. А обіцяне та ухвалене парламентом два тижні тому збільшення зарплати для медпрацівників, так і не реалізоване” – наголосив Синютка.

Нардеп підкреслив, що у цій складній ситуації влада має доносити до людей правдиву інформацію, а також виконувати першочергові заходи, які не дадуть можливості поширитись коронавірусу.

“Ми повинні розуміти, що такий низький рівень фактичного захворювання, про який сьогодні звітують представники влади, він в першу чергу через те, що в нас сьогодні держава не забезпечена відповідним тестуванням. Ми бачимо, що навіть в українському Криму, який сьогодні окупований агресором, уже є офіційне повідомлення, що більше тисячі людей знаходяться в лікарнях з підозрою на легеневі захворювання. Ми розуміємо, що це пов’язано з коронавірусом”, – сказав Олег Синютка.

Також народний депутат повідомив, що “Європейська Солідарність” пропонує чіткі кроки, які необхідно зробити для того, щоб подолати і пандемію коронавірусу, і подолати економічну кризу.

“Передусім ми запропонували забрати кошти із мільйонних зарплат чиновників і перерозподілити їх в сторону можливостей якнайшвидшої боротьби з коронавірусом”, – повідомив Синютка.

Коментарі

Позначки: , ,