Влада продовжує будувати в Україні режим путінського зразка, – Геращенко

Новини 08 листопадаа, 2019 198
Ірина Геращенко. Фото 4studio

Ірина Геращенко. Фото 4studio

Після вчорашніх намірів запровадити кримінальну відповідальність для журналістів за так звану «неправдиву інформацію» влада почала реалізовувати свої плани наступу на свободу слова.

Про це пише “Четверта студія” посилаючись на прес-службу “Європейської солідарності”.

Прямий канал залишається одним з небагатьох засобів масової інформації, який не співає осанну президенту Зеленському. Саме з цим ми пов’язуємо обшуки в офісі Володимира Макеєнка, який є власником Прямого каналу. Ключову роль у цих діях, як завжди, відіграє поплічник Януковича Портнов та його «шістка» керівник ДБР Труба.

Україна переживала різні часи. Але до подібних засобів тиску на засоби масової інформації не вдавалися навіть у часи Януковича.

Наступ на свободу слова є одним з елементів зміни геополітичного курсу країни, який проводить нинішня влада. Мотиви влади зрозумілі – побудова в Україні режиму путінського зразка, коли правляча монобільшість вже поставила під контроль президента Зеленського усі правоохоронні структури та суди.

Ми будемо звертатися з відповідними заявами до європейських структур та міжнародних організацій, оскільки дії української влади не відповідають стандартам європейської демократії та повертають Україну в русло російського штибу авторитарної політики.

Коментарі

Позначки: , ,