Влада Львова починає захоплювати території в Дублянах, – соцмережі (ФОТО)

Новини 20 Жовтня, 2020 1 077

Фото: ФБ/Василь Попович

При діючій Дублянській міській раді, влада Львова не питає громаду міста і будує все, що захоче

Не дочекавшись виборів, влада Львова приїжджає захоплювати території в Дублянах. Таке враження, що вони випробовують нас – чи проковтнемо.

Як пише «Четверта студія», про це йдеться у дописі Василя Поповича у ФБ.

Як повідомляється, 19 жовтня представники Львівської міської ради на чолі з заступником міського голови Любомиром Зубачем таки приїхати встановлювати тимчасовий павільйон для громадської приймальні в центрі Дублян поруч з новою міською радою. Підтримати «нову владу» прийшли кілька депутатів міської ради, які на сесії не ходять уже кілька місяців.

«Нагадаю, що Жовківська районна архітектура не погодила встановлення такої споруди, оскільки не було відповідного рішення з Дублянської міської ради», – пише Попович.

Він зазначає, що «напередодні, в п’ятницю у Дублянській міській раді вже були представники Львівської мерії. Я показав їм нову міську раду, розповів які послуги надаються на місцях, пояснив, що громаді не потрібні тимчасові споруди для надання адміністративних послуг, бо їх можна надавати у приміщенні, де є зона очікування і умови для мешканців. Здавалося ми дійшли згоди, але….

В понеділок працівники університету разом з адміністрацією А.Садового таки розпочали роботи з несанкціонованого встановлення тимчасової споруди».

Як інформує Попович, на виклик приїхала поліція, яка взяла пояснення в заступника мера Львова і представника університету.

«Так сьогодні, при діючій Дублянській міській раді, влада Львова не питає громаду міста і будує все, що захоче. Що ж буде, коли нас офіційно приєднають?», – наголошується у дописі.

 

Львів уже тут? чи Поставимо будку перед виборами?Не дочекавшись виборів, влада Львова приїжджає захоплювати території в…

Опубліковано Василем Поповичем Понеділок, 19 жовтня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , , ,