Вітренко буде наступним прем’єр-міністром України, – Михайло Цимбалюк

Новини 24 Грудня, 2020 541

Юрій Вітренко

Вітренко буде наступним прем’єр-міністром України.

Про це у ефірі шоу “Говорить Великий Львів” повідомив народний депутат України від фракції “Батьківщина” Михайло Цимбалюк, пише Четверта студія.

“Вітренко буде наступним прем’єр-міністром України”, – повідомив Цимбалюк.

Цимбалюк зазначив, що чинного прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля призначали в уряд так само, як зараз призначили Вітренка.

“У владі вже вирішили, що Вітренко вже буде наступним прем’єр-міністром”, – сказав Цимбалюк.

Нагадаємо, 21 грудня на екстреному засіданні уряду колишнього виконавчого директора НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка призначили в. о. міністра енергетики.

Про це повідомляє Урядовий портал.

На екстренному засіданні уряд звільнив з посади першого заступника міністра енергетики Ольгу Буславець.

“Юрія Вітренка призначено першим заступником Міністра енергетики. Крім того, на нього покладено тимчасове виконання обов’язків Міністра енергетики України. Розпорядження щодо тимчасового покладання виконання обов’язків Міністра енергетики на Юрія Бойка визнано таким, що втратило чинність”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 21 грудня на сайті Національного агентства із запобігання корупції з’явилась декларація Юрія Вітренка на посаду заступника міністра енергетики.

Пізніше того ж дня Ольга Буславець написала заяву про звільнення з посади першого заступника міністра енергетики України

Коментарі

Позначки: , ,