Військовослужбовця з Львівщини судитимуть за домашнє насильство

Новини 13 Лютого, 2020 232

Ілюстрація: ФБ

Військовою прокуратурою Рівненського гарнізону завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин Львівщини.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на Військову прокуратуру Західного регіону, у ході слідства встановлено, що вказаний солдат упродовж тривалого часу систематично знущався над колишньою дружиною. Зокрема, з квітня 2018 року по грудень 2019 року, діючи умисно, систематично та цілеспрямовано вчиняв відносно неї психологічне насильство, нецензурно висловлюючись, що завдало шкоди її психологічному здоров’ю. Крім того, у лютому та грудні 2019 року, будучи напідпитку, заподіяв жінці тілесні ушкодження.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно кривдника скеровано до Рівненського міського суду Рівненської області для розгляду по суті.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст.126-1 КК України (домашнє насильство) здійснювала військова прокуратура Рівненського гарнізону, а досудове розслідування – Рівненський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Коментарі

Позначки: , , , ,