Відомий польський лікар повернув слух шістьом українським захисникам у Львові

Новини 04 Вересня, 2023 81

Професор Казімєж Нємчик уже не вперше приїздить до Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN)

Провідний польський оториноларинголог Казімєж Нємчик приїхав у Національний центр реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), аби спільно з львівськими спеціалістами прооперувати військових з контузіями та повернути їм здатність чути. Лише за два дні хірурги прооперували шістьох українських воїнів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Усі шестеро військових мають контузії, внаслідок яких їхня барабанна перетинка лопнула, і вони частково або повністю втратили слух. Цим пацієнтам лікарі зробили тимпанопластику – складну операцію з відновлення положення кісточок середнього вуха. Торік у жовтні, під час попереднього приїзду професора до Львова, таке втручання в центрі НЕЗЛАМНІ виконали вперше.

Професор Казімєж Нємчик уже не вперше приїздить до Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN). Він хоче допомогти якомога більшій кількості людей, які постраждали внаслідок війни, та підтримати українських колег у запровадженні нових методик ЛОР-хірургії.

Довідка

Казімєж Нємчик – доктор медичних наук, професор, керівник кафедри та клініки оториноларингології Варшавського медичного університету, а також президент Європейського товариства хірургів основи черепа. Напрямки його діяльності – онкоотоларингологія, а також слухопротезуючі та слуховідновлюючі втручання, включно з кохлеарною імплантацією. Також професор займається реконструкцією лицевого нерва, тканин голови та шиї.

Коментарі

Позначки: , ,