Відомий пластичний хірург з Німеччини безкоштовно оперує дітей у Львові

Новини 16 Листопада, 2021 73

У Львові у лікарні швидкої допомоги пересадили ще одне серце та печінку, фото ЛМР

До Львова з благочинною місією приїхав відомий пластичний хірург з Німеччини Клаус Екснер.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

У 8-мій міській клінічній лікарні знаний доктор спільно з львівськими хірургами із 13 до 17 листопада консультує й оперує дітей зі всієї України.

Як повідомили у 8-мій міській клінічній лікарні, сьогодні уже відбулися перші операції, а напередодні Клаус Екснер оглянув близько 40 дітей із різними набутими і вродженими вадами. Це вже 14 візит хірурга, і за цей час він прооперував більше 310 діток. Цього разу він спільно з львівськими хірургами планує прооперувати 20 діток, які мають гемангіоми, дефекти молочних залоз, опікові рубці та вади кінцівок.

«Я приїжджаю сюди вже дуже давно, і щоразу надихаюся тим, як працює львівська команда. Деяких методик я навчаю їх, інших – вони навчають мене, і це дуже крута співпраця. Адже наша колаборація дає змогу змінити дитяче життя, покращити його суттєво, і для цих хлопчиків і дівчаток це дуже важливо» – зауважив Клаус Екснер.

Всі операції німецький хірург проводить безкоштовно. Він ділиться досвідом, аби українські хірурги могли напрацювати на рівні із європейськими.

«Зараз в операційних працюють разом з Клаусом Екснером молоді хірурги, які переймають досвід. Їхнє навчання – це наш внесок у розвиток пластичної хірургії у Львові і Україні, адже чим більше буде учнів Екснера, тим більше ми зможемо  пролікувати діток» -, зазначив у коментарі генеральний директор 8-ї МКЛ Львова Василь Трунквальтер.

Цьогорічний візит Клауса Екснера цікавий і тим, що на операційний стіл покладуть і дорослих з дуже серйозними вадами обличчя після онкозахворювань.

Трапилася і така ситуація, що мама привела на огляд до німецького хірурга свою доньку, яка мала на обличчі рубці, а німецький хірург зауважив, що у мами не працює  частина обличчя. Жінка розповіла, що поралася біля худоби і та її вдарила ногою, після чого м’язи перестали бути чутливим. «Це дуже цікавий випадок, ми з таким зіткнулися вперше. Буде дуже цікаво, яке рішення запропонує Клаус, адже у подальшому це дасть нам можливість працювати із схожими вадами», – зазначив про цю ситуацію завідувач опікового відділення 8-ї МКЛ Львова Василь Савчин.

Довідка

Співпраця 8-ї міської клінічної лікарні Львова з відомим фахівцем Клаусом Екснером триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро–2012», щоби  впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe». З того часу професор Клаус Екснер двічі на рік (зазвичай весною та восени) приїздить до Львова і допомагає дітям позбутися складних вроджених чи набутих вад, ділиться досвідом з львівськими колегами.

Коментарі

Позначки: ,