Відкриті спортзали та без обмежень у залах: МОЗ хоче послабити карантин (ВІДЕО)

Новини 09 Червня, 2021 44

Коронавірус. Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко планує послабити карантин, але продовжити його до кінця літа.

Про це Ляшко повідомив під час засідання уряду, пише Четверта студія.

“Міністерство вже зробило відповідні пропозиції щодо моделі існування в умовах “зеленого” рівня протиепідемічної безпеки, яка дасть ще більше можливостей для відпочинку в літній період, роботи бізнесу, а також подорожей. В тому числі ми плануємо скасувати вимоги щодо заповненості залів, дозволити повноцінне функціонування спортзалів, а також спростити процес проходження кордону після повернення з літніх відпусток”, – сказав Ляшко.

Він додав: “Проте ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантину на літній період, оскільки коронавірус не подолано. Ми повинні залишити основні протиепідемічні обмеження, зокрема обов’язковість захисних масок у громадських будівлях і транспорті, а також відповідальне справлення до дотримання фізичної дистанції і не забувати про гігієну рук”.

“Якщо ситуація буде погіршуватися, ми будемо оперативно реагувати й будемо змушені вводити “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень протиепідемічної небезпеки знову і адаптивний карантин”, – сказав Ляшко.

Міністр наголосив, що спалах навіть в окремих ОТГ або областях матиме вплив на обмеження по всій країні.

Нагадаємо, 9 червня вся територія України перейшла у “зелену” зону за показниками захворювання на коронавірус.

Коментарі

Позначки: ,