Відійшов до Господа багатолітній Патріарший Протодиякон Михайло Продиус

Новини 05 Березня, 2021 2 448

Фото: ФБ/Київська Архиєпархія УГКЦ

Це був диякон, який виконував служіння поряд багатьох єрархів УГКЦ

З глибоким смутком та щирим жалем повідомляємо, що на 64 році життя відійшов до Господа багатолітній Патріарший Протодиякон Михайло Продиус.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляється на сторінці Київської Архиєпархії УГКЦ у ФБ.

«Це був диякон, який гідно виконував своє служіння поряд багатьох єрархів УГКЦ, а зокрема він служив дияконом з Патріархами Мирославом-Іваном Кардиналом Любачівським, Любомиром Кардиналом Гузаром та Блаженнішим Святославом.

Останні роки свого життя Протодиякон служив у Київській Архиєпархії УГКЦ. Зокрема дияконував у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві та разом із єпископами відвідував багато парафій Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Чернігівщини та Черкащини.

Народився новопреставлений слуга Божий Михайло на Львівщині у селі Бринці. У Чин диякони його поставлено 8 березень 1993 року. Був одружений, виховував двох дітей.

Висловлюємо співчуття усій родині, а передусім коханій дружині Катерині, любим дітям: сину Тарасу та дочці Христині, а також найдорожчій мамі Михайлині! Нехай Господь прийме душу покійного до свого Царства!

Вічна пам’ять!

Просимо усіх вірних молитися за новпредставленого та за всю скорботну родину.

Більше деталей про жалобні служіння повідомимо у скорому часі»,- зазначається у повідомленні Київської Архиєпархії УГКЦ.

З глибоким смутком та щирим жалем повідомляємо, що на 64 році життя відійшов до Господа багатолітній Патріарший…

Опубликовано Київська Архиєпархія УГКЦ Четверг, 4 марта 2021 г.

 

 

 

Коментарі

Позначки: ,