Від Садового і Козицького вимагають відновити роботу маршруток

Новини 22 Травня, 2020 353

Маршрутка. Фото Волинь24

Відповідно до оприлюднених критеріїв МОЗ, Львівська область уже готова до впровадження ІІ етапу послаблення карантину

Народний депутат України Тарас Батенко звертається до очільника Львівської області Максима Козицького та міського голови Львова Андрія Садового з вимогою зняти обмеження у роботі громадського транспорту, адже відповідно до оприлюднених критеріїв МОЗ, Львівська область уже готова до впровадження ІІ етапу послаблення карантину.

Про це нардеп Батенко повідомив у Фейсбуці, пише Четверта студія.

“Люди повертаються на роботу, але парадокс – не можуть нормально добратись до місця праці, вимушені годинами простоювати на зупинках, наражаючи себе та навколишніх на небезпеку. Звісно, що такі умови існування не відомі чиновникам, які не користуються громадським транспортом. Однак, не потрібно забувати про потреби та комфорт для простих людей”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, важливо відновити повноцінне приміське сполучення в межах області та зняти обмеження на проїзд в громадському транспорті Львова.

“Крім цього, прошу міську владу поновити випуск автобусів на маршрути докарантинного рівня, щоб забезпечити рівномірний розподіл пасажирів, без тисняви та черг. Звісно, все це повинно відбуватись згідно з суворими санітарними та протиепідемічними заходами: масковий режим, встановлення дезінфекторів в салоні, використання водіями рукавичок та засобів індивідуального захисту”, – написав Батенко.

Звертаюсь до очільника області Максим Козицький та міського голови Львова Андрій Садовий з вимогою зняти обмеження у…

Опубліковано Тарасом Батенком Пʼятниця, 22 травня 2020 р.

Коментарі

Позначки: , , ,