Від COVID-19 померла оперна співачка і відома волонтерка Олександра Тарасова

Новини 02 Січня, 2021 3 569

Олександра Тарасова Фото: ФБ/Liliya Blokhina

Олександра Тарасова до березня 2018 очолювала Управління у справах ветеранів війни та учасників АТО Мінсоцполітики. Доти працювала співачкою в Національній опері України

Від коронавірусного захворювання померла колишня очільниця управління у справах ветеранів війни та учасників АТО Мінсоцполітики, ексголова правління благодійних фондів “Крила фенікса” і “Повернись живим”, оперна співачка Олександра Тарасова.

Як пише “Четверта студія» з посиланням на «Новинарня», про це повідомила у фейсбуці волонтерка Лілія Блохіна.

“Сум, біль… Друзі, від COVID-19 померла наша волонтер Олександра Тарасова”, – написала вона.

Допомогти сім’ї померлої можна, скинувши кошти на такі картки:

“Монобанк”
4441 1144 4302 3401
Костянтин Тарасов-Чаплик (син)

“Приватбанк”
5168 7559 0386 2841
Аліна Полєшко

Олександра Тарасова заразилася на коронавірус наприкінці 2020 року.

24 грудня Оксана Шевченко писала у фейсбуці, що хвороба Тарасової протікає дуже важко, вона лежала в лікарні й перебувала на дихальних апаратах.

“Потрібні кошти на підтримку всієї родини. Діти самі не впораються з фінансовими проблемами. Всі знають, яких коштів потребує ця хвороба…. Александра Тарасова – це людина, яка ніколи не попросить, але сама завжди прийде на допомогу. Але зараз родина залишилась без будь-яких доходів. Саша сама виховує двох дітей“, – ішлося в повідомленні.

Олександра Тарасова з квітня 2015 року до березня 2018 очолювала Управління у справах ветеранів війни та учасників АТО Міністерства соціальної політики. Доти працювала співачкою в Національній опері України. У 2014 році стала виконавчим директором Фонду допомоги армії “Крила фенікса”, з якого перейшла на посаду голови правління фонду “Повернись живим”.

Сум, біль….
Друзі, від Covid 19 померла наша волонтер Aleksandra Tarasova .(((((

Карта сина Кості…

Опубликовано Liliya Blokhina Суббота, 2 января 2021 г.

 

Коментарі

Позначки: ,