Від COVID-19 померла депутат Львівської облради Мирослава Лісна

Новини 25 Вересня, 2020 721

Мирослава Лісна Фото: ЛОР

В інші світи пішла колега, депутат Львівської обласної Мирослава Лісна.

Як пише «Четверта студія», про це повідомив на своїй сторінці у ФБ народний депутат України від «Європейської Солідарності» Олег Синютка.

«Лісна Мирослава Михайлівна,  з сумом прощаємося з Вами… В інші світи пішла колега, Депутат Львівської обласної ради, начальник відділу освіти Пустомитівської райдержадміністрації, прекрасна людина. Висловлюю співчуття родині і неймовірний жаль від втрати…»,- зазначається  у дописі Олега Синютки.

Як повідомили у прес-службі Львівської обласної ради, «смертельний вірус, на жаль,  забрав життя депутата Львівської обласної ради 7 скликання Лісної Мирослави Михайлівни».

Мирослава Лісна народилася 30 травня 1953 року, мешкала у Пустомитах. До травня 2018 року очолювала відділ освіти Пустомитівської РДА, заслужений працівник освіти.

Мирослава Лісна була обрана депутатом Львівської обласної ради від партії «БПП «Солідарність», була членом комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

«Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутатський корпус та апарат ради висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким Мирослави Михайлівни»,- зазначається у повідомленні.

 

Коментарі

Позначки: , ,