Вічна слава Героям, які віддали життя за Україну і тим, хто нині захищає на східних кордонах, – Ганущин (ВІДЕО)

Новини 27 Травня, 2018 306
Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на вічі до Дня Героїв

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на вічі до Дня Героїв

З нагоди Свята Героїв сьогодні, 27 травня, керівництво області, міста та громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Після чого відбулося громадське віче.

«Від імені депутатського корпусу Львівської обласної ради вітаю усіх тих, хто сьогодні відчуває свято у своєму серці. Вітаю не тільки тих, хто є нащадками славних княжих лицарів, козаків, гайдамаків, Січових Стрільців, воїнів УГА, УНР, Карпатських Січовиків, УПА. Але особливо сьогодні вітаю тих Героїв, які чотири роки назад відчули, що настав той час, взяли у руки зброю і стали на захист світлого українського неба, синьо-жовтого прапора на фронтах російсько-української війни. Вічна слава загиблим Героям України Україну і тим, хто нині захищає на східних кордонах!», – зазначив під час виступу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Як відомо, також з нагоди Свята Героїв керівництво області та громадськості поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері та помолилися за Україну.

Відтак представники учасників АТО, ветеранських, волонтерських та патріотичних організацій, учасників Революції Гідності та медиків майдану, молодіжних громадських організацій та студентської молоді сформували колону біля пам’ятника Степану Бандері та вирушили до проспекту Свободи. На зібранні налічується близько 2 тисяч людей.

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині відбуваються урочисті заходи із нагоди відзначення Свята Героїв.

Розпочалися урочистості із покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі. Звідси стартувала естафета, яку організували студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Опісля за участі керівництва області та міста, громадськості відбулося покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі, зокрема на полі почесних поховань № 67, № 76. Священики відслужили чин екуменічної панахиди.

Коментарі

Позначки: , ,