Ваша книга вчить українську націю нічого не боятися, – Порошенко на презентації книги Блаженнішого Святослава

Новини 19 Вересня, 2018 165

У рамках робочої поїздки до Львівської області Президент Петро Порошенко відвідав презентацію книжки «Діалог лікує рани» предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука. Ідея книги полягає в тому, щоб відкрити можливість для діалогу між Греко-Католицькою Церквою в Україні та суспільством у Польщі, адже поляки мало що знають про Україну, українців і Греко-Католицьку Церкву.

«Впевнений, що завдяки книзі «Діалог лікує рани» мільйони людей долучаться до цих діалогів. І точно стануть краще», – сказав Петро Порошенко.

«Хочу, щоб моя нація і народ нічого не боялися. Цього, у тому числі, вчить книга Блаженнішого Святослава», – зазначив Президент та додав, що ця книга «наблизить нас до ще більш чіткого розуміння і подолання будь-якої кількості проблем між нашими державами».

«Лідери держав, і народи, і церква мають дивитися у майбутнє, залишаючи минуле у історії. І віра у Господа, віра в Україну потрібна нам усім», – додав Президент та сказав, що книга «Діалог лікує рани» стане першою, яку він прочитає після відвідування Форуму видавців.

Блаженніший Святослав Шевчук вручив Петру Порошенку примірник своєї книги, підписавши її.

Книга «Діалог лікує рани» вміщує десять годин інтерв’ю, яке провів керівник Закордонного відділення Католицької Агенції Інформаційної Кшиштоф Томасік із Блаженнішим Святославом у Кшєнжувце неподалік Закопаного.

У книзі  порушені питання про Україну сьогодні, Митрополита Шептицького, історію УГКЦ та виклики, які стоять перед нею у сучасному світі, польсько-українські стосунки, Римо-Католицьку Церкву та стосунки з нею в Україні, стосунки з російським православ’ям та екуменічний діалог.

Коментарі

Позначки: , ,