Вагітна 16-річна школярка народила на пішохідному перетині кордону на Львівщині

Новини 28 Березня, 2022 283

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Вагітна школярка-біженка з Харківщини народила просто в черзі на пункті пропуску за кордон до Польщі. Нині юна мама разом з бабусею малюка — на Львівщині, й кажуть, що передчасною появою дитина вирішила за них — залишитися в рідній країні.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на Варта1, про це йдеться в сюжеті «ТСН».

16-річна Настя з Лозової не витримала тисняви на пішохідному перетині кордону.

«Дуже важко вагітність протікала, тому хотіли ми хотіли перетнути кордон», — каже мама породіллі.

Останні тижні вагітності шістнадцятирічна дівчина провела у підвалі магазину рідного міста Лозова. Вивозити за кордон доньку якнайдалі від війни, вирішила мама.

У пішохідній черзі вагітній школярці стало погано і почались передчасні перейми. «Були перейми, забрала швидка. Ми народили хлопчика Діму, 3800», — розповідає молода мама.

З перших днів дитина у волонтерському центрі Новояворівська, що неподалік  кордону. Тут малюку дали усе необхідне і поселили родину в кімнату в гуртожитку училища серед таких самих втікачів від війни. У гуртожитку Настя обживається і визнає — син вирішив за них — не покидати рідну країну. «Він «виліз» у 38,5, а мав сидіти до 40 тижня, спеціально, щоб я не поїхала, а я і не хотіла фактично їхати, у мене були сльози», — розповідає дівчина.

У тимчасовій оселі родина зізнається, поки тут на Львівщині звучать сирени та падають ракети — все ще страшно. «Найгірше, що могло передбачити, що в мене онук народиться у війну», — каже бабуся хлопчика.

«Страшно за дитину, вбивають дітей», — додає Настя.

Родина життя не відкладає, уже планують хрестини і знайшли хрещену, яка допомагає родині на новому місці.

Коментарі

Позначки: ,