В зоопарку Києва захворіла занаменита горила Тоні

Новини 09 Лютого, 2021 71

Тоні привезли з Німеччини понад 20 років тому. Відтоді він – найцінніший примат столичного зоопарку.

Єдина в Україні горила захворіла: вже майже 2 тижні практично нічого не їсть, не грається і заледве покидає своє улюблене місце. Ускладнює ситуацію і вік Тоні – за людськими мірками йому більше 90 років.

Про це повідомляє “Четверта студія” з посиланням на ТСН.

Насуплений і похмурий – горила Тоні занедужав. Закинув усі іграшки і не звертає уваги навіть на телевізор, який йому подарували 10 років тому. Відтоді це – улюблена розвага. Особливо передачі про тварин. Тоні змарнів за останні 2 тижні. Доглядачі помітили: він не може сходити до туалету. Ветеринари йому змінили раціон – тепер у нього більше фруктів та соковитих кормів. А ще – постійно дають різні пігулки, але – безрезультатно.

Тоні привезли з Німеччини понад 20 років тому. Відтоді він – найцінніший примат столичного зоопарку. Єдина горила на всю країну. Тож ветеринари обіцяють зробити усе можливе, задля його порятунку. І діяти, кажуть, треба якнайшвидше. Зібрали цілий консиліум зоологів, підключилися й закордонні колеги. І вирішили: потрібно промивати шлунок. Наркоз у такому віці може бути небезпечним, кажуть ветеринари. Тож наступні кілька днів Тоні готуватимуть до процедури.

Але зоологи певні: горила має все витримати і ще порадувати відвідувачів своєю посмішкою.

 

Коментарі

Позначки: , ,