В Управлінні туризму Львівської міської ради неефективно витрачено 17,5 млн грн

Новини 02 Квітня, 2024 60

Ці кошти були спрямовані на премії працівникам ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова», навіть у той період, коли підприємство зазнавало збитків

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби дослідили, як Управління туризму департаменту економічного розвитку Львівської міської ради витрачає кошти з бюджету. Вони провели аудит виконання бюджетних програм і виявили, що із січня 2019 по вересень 2023 року 17,5 млн грн було витрачено неефективно.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу служби.

Фахівці вказали на недостатній контроль управління щодо видатків підпорядкованих комунальних підприємств, що призвело до неефективного використання 14,5 млн грн.

Ці кошти були спрямовані на премії працівникам ЛКП «Центр розвитку туризму м. Львова», навіть у той період, коли підприємство зазнавало збитків.

Майже 1,4 млн грн, які мали бути внесені до статутного капіталу комунального підприємства, були використані на поточні потреби, замість покращення технічної бази та приносу прибутку.

Навіть за наявності в штаті ЛКП відповідних фахівців понад пів мільйона гривень було виплачено іншим юридичним особам за послуги за цивільно-правовими договорами та маркетингові дослідження.

Понад пів мільйона гривень було витрачено на розробку проєктів, які досі не використовуються, таких як інформаційно-орієнтаційна система для пішоходів та концепція музею фотографії у 2020–2021 роках.

На основі результатів аудиту було сформульовано низку пропозицій для поліпшення фінансового стану Управління. Матеріали аудиту передано в Галицьку окружну прокуратуру міста Львова.

Коментарі

Позначки: ,