В Україну не пустили на кінозйомки заслужену артистку Росії Розу Хайрулліну (ФОТО, ВІДЕО)

Новини 02 Березня, 2021 2 270

Роза Хайрулліна Фото: rustars.tv

Зафіксовано її візити на окуповану Росією територію України

Ще одна російська актриса театру та кіно отримала заборону в’їзду в Україну за незаконне відвідування Криму.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на Українську правду, про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в коментарі УП.

За словами Демченка, напередодні ввечері російська громадянка прилетіла в аеропорт “Бориспіль” з Мінська. У ході контролю прикордонники з’ясували, що жінка перебувала в Криму порушуючи встановлений порядок в’їзду-виїзду.

Під час оформлення було встановлено, що вона є актрисою театру та кіно, заслуженою артисткою Росії. Також росіянка пояснила, що на український півострів їздила, начебто, з приватним візитом навесні 2020 року і потрапила туди авіарейсом. В той же час, за словами речника ДПСУ, зафіксовано й інші її візити на окуповану Росією територію України.

З її слів в Україні акторка планувала взяти участь у кінозйомках.

За порушення українського законодавства громадянці Росії прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а також наклали штраф.

Наразі росіянка вилетіла за межі України зворотнім рейсом у Білорусь.

Додатково: У ДПСУ традиційно не називають ім’я порушниці, але за даними джерела УП, йдеться про актрису театру та кіно Розу Хайрулліну (остання гучна роль – у серіалі Федора Бондарчука “Псих”).

 

Коментарі

Позначки: , , , , , ,