В Україні запускають освітній курс для вчителів з віддалених населених пунктів

Новини 28 Січня, 2024 53

«Якісна освіта — не лише для великих міст»

Мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр спільно з Lions Quest запускає безоплатні тренінги для вчителів з віддалених населених пунктів України. На пілотному етапі долучитися до проєкту запрошують освітян із сіл та містечок Одеської області.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Гончаренко.центр.

За словами організаторів, освітяни з невеликих містечок та сіл України потребують нових підходів до викладання — тому й вирішили запустити серію безоплатних тренінгів разом із міжнародною організацією Lions Quest.

«Жителі громади неодноразово зверталися до нас із запитом провести навчання для освітян. Власне, через це ми й вирішили познайомити школи Одещини із міжнародною програмою Lions Quest, яка впроваджується в 98 країнах світу вже протягом 30 років», — зазначає директор Гончаренко центру Подільськ Олександр Таранюк.

Тренінги буде проводити Інститут соціально-емоційної освіти. Навчання триватиме два дні, а по його завершенню вчителі отримають сертифікат на 1 кредит ЄКТС, що дорівнює 30 академічним годинам.

Крім того, усім учасникам проєкту нададуть навчально-методичний комплекс Lions Quest, який допоможе у розвитку особистих та соціальних компетенцій учнів.

Організатори також додають: на цьому етапі програми тренінги запускають у Подільську та Куяльницькій ОТГ, що на Одещині.

«Ми вивчаємо запити інших громад Одещини, тож вже зовсім скоро плануємо розширювати географію проведення тренінгів. Їхня методика дозволяє освітянам професійно зростати з урахуванням найновіших світових досліджень, досягнень і розробок. Віримо, що нам вдасться вивести освіту в невеликих містечках та селах на новий рівень», — зазначають у просторі.

За детальною інформацією щодо проведення тренінгу закликають звертатися за номером +38 (067) 275 15 76. Також вчителів, зацікавлених у проведенні тренінгу в їхній школі запрошують заповнювати форму за цим посиланням.

Коментарі

Позначки: ,