В Україні анонсували неминуче зростання цін на електроенергію для населення

Новини 05 листопадаа, 2019 67

Ілюстративне фото

Новопризначений глава Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і компослуг, Валерій Тарасюк заявив, що у майбутньому вартість електроенергії для населення в Україні неминуче зросте. Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова”, пише телеканал “Прямий”.

“У нас зарплати не будуть європейськими, якщо ми не побудуємо ринок, якщо не переможемо перехресне субсидування і можна довести це на простому прикладі. Це самообман, що ми платимо низький тариф на електроенергію. Ми його платимо в ціні товару: ми платимо низький тариф, за нас його платить хлібозавод, що закладає ціну в хліб, ми купуємо хліб за завищеною ціною, а хлібозавод ще й втрачає конкурентоспроможність – і це ланцюгова реакція”, – розповів Тарасюк.

Глава НКРЕКП вважає існування різного тарифу на електроенергію для населення і для бізнесу “раковою пухлиною для української економіки”.

“Іншого шляху, ніж вирівняти ціни для населення і для промисловості в довгостроковій і навіть у середньостроковій перспективі, не існує”, – упевнений він.

Коментарі

Позначки: ,