В центрі Львова з’явиться близько сотні капканів

Новини 13 Вересня, 2019 117

Правозахисники проведуть акцію на підтримку українських політичних ув’язнених

В центрі Львова з’явиться близько сотні капканів – 16 вересня правозахисники проведуть акцію на підтримку українських політичних ув’язнених “В’ЯЗНІ КРЕМЛЯ”.

На площі Ринок (зі сторони входу до Ратуші) буде встановлена інсталяція з 86-ти штучних великих капканів, що відповідає кількості арештованих російською владою політв’язнів.

Як повідомляють організатори, на площі Ринок у Львові (зі сторони входу до Ратуші) буде встановлена інсталяція з 86-ти штучних великих капканів, що відповідає кількості арештованих російською владою політв’язнів. Посередині інсталяції буде розташований інформаційний стенд, на якому пояснюватиметься мета акції і буде розміщена інформація про політв’язнів. Також працюватиме інформаційний намет, у якому львів’яни можуть отримати спеціально створену до акції тематичну газету з інформацією та історіями політв’язнів.

Активісти глобальної акції #SaveOlegSentsov запропонують усім бажаючим написати листа чи підписати листівку для в’язнів Кремля, яка після туру буде передана кожному адресату.

Львів – сьоме місто з 10-ти у регіональному турі на підтримку українських політичних ув’язнених та військовополонених “В’ЯЗНІ КРЕМЛЯ”.

Організатори і партнери акції: правозахисні організації (Центр прав людини ZMINA, Кримська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод), кампанія #SaveOlegSentsov, Об’єднання родичів політв’язнів Кремля. Метою акції є привернення уваги громадськості до українських політичних в’язнів, яких утримує російська влада, у тому числі кримських татар.

Однією з головних ідей проведення акцій є підтримка самих політв’язнів та їхніх родичів і прояв солідарності.

Коментарі

Позначки: , , , ,