В Івано-Франківську людей літнього віку безкоштовно навчатимуть англійської мови з нуля

Новини 13 Березня, 2024 121

Студенти курсу зможуть опанувати мову «з нуля», а в результаті учасники позбудуться «страху» комунікації з носіями мови

як зареєструватися

В Івано-Франківську на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр запускають безкоштовний курс англійської для людей літнього віку. Для них розробили окрему програму, яка дозволить опанувати мову з нуля.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Гончаренко.центр.

За словами організаторів, серед відвідувачів простору чимало людей літнього віку. Саме від них і надійшов запит на окремі курси англійської. 

«Люди старшого віку й раніше приходили до нас на англійську, але їм було складніше встигати за іншими студентами та викладачами. Адже у віці 55-70+ років людині потрібно трохи більше часу та дещо “лайтовіша” програма. Так ми вирішили запустити окремий курс», – зазначають у Гончаренко центрі Івано-Франківськ.

Студенти курсу зможуть опанувати мову «з нуля», а в результаті учасники позбудуться «страху» комунікації з носіями мови. 

«Навчання на курсі передбачає більш повільний темп та багато розмовної практики. Ми розпочнемо опанування мови з фундаменту — базового рівня, що включає найпростіші слова, конструкції та теми. Це дозволить майбутнім випускникам курсу відповідати на найбільш поширені запитання англійською, розповідати про себе та ставити зустрічні питання», — додають організатори.

Безкоштовний освітній курс для людей старшого віку стартує в березні та триватиме протягом трьох місяців. Долучитися до нього запрошують франківців та франківок віком від 55 років. 

Перша, ознайомча зустріч курсу відбудеться у вівторок, 19 березня, о 12:30 за адресою вул. Незалежності, 113 (Гончаренко центр Івано-Франківськ). Для участі достатньо зареєструватися за цим посиланням. 

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Коментарі

Позначки: , , , ,