«Укрзалізниця» спростувала чутки про підвищення тарифів з 1 березня

Новини 03 Березня, 2020 53

Ілюстрація: Радіо Свобода

У компанії «Укрзалізниця» повідомили, що тарифи на перевезення залізничним транспортом з початку поточного місяця не зазнали змін у напрямку підвищення.

Вартість проїзду залізничним транспортом з 1 березня 2020 року не підвищено.

Як пише «Четверта студія» з посиланням на «Магістраль», інформація, поширена у ЗМІ, не відповідає дійсності. Тарифи на пасажирські перевезення регулюються державою, і на сьогодні до АТ «Укрзалізниця» жодних документів про їх зміну не надходило. Нагадаємо, що індексацію тарифів планувалося здійснювати поетапно – з 1 березня по 31 грудня 2020 року в усіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу поїздів Інтерсіті+. Натомість, за наявною інформацією, відповідний наказ профільним міністерством наразі не погоджено», – йдеться в повідомленні УЗ.

Вартість проїзду залізничним транспортом з 1 березня 2020 р. не підвищено. Інформація, поширена у ЗМІ, не відповідає дійсності. Тарифи на пасажирські перевезення регулюються державою, і на сьогодні до АТ «Укрзалізниця» жодних документів про їхню зміну не надходило.

Нагадаємо, що індексацію тарифів планувалося здійснювати поетапно — з 1 березня до 31 грудня 2020 р. в усіх категоріях вагонів, окрім І класу поїздів Інтерсіті+. Водночас, за наявною інформацією, відповідний наказ профільним міністерством наразі не погоджено.

«Нагадаємо, востаннє тарифи на пасажирські перевезення переглядалися в жовтні 2018 р.

Вкотре закликаємо представників ЗМІ перед публікацією повідомлень про діяльність Укрзалізниці звертатися до прес-служби компанії з метою перевірки достовірності поширюваної ними інформації», – зазначається у повідомленні.

 

Коментарі

Позначки: , , ,