Україну виставили на енергетичну біржу, – експерт (ВІДЕО)

Новини 22 Липня, 2021 340

На Львівщині зберігається загроза виникнення другого Алчевська у Новояворівську та Новому Роздолі, фото Львівський прес-клуб

Андрій Гнатуш наголосив, що вигідно це “Нафтогазу” і додав, що Україну очікує підняття вартості комунальних послуг

Україну виставили на енергетичну біржу і вигідно це саме “Нафтогазу”.

Про це у ефірі одного із телеканалів заявив експерт з питань енергетики Андрій Гнатуш, пише Четверта студія.

Як наголосив Гнатуш, не Україна вийшла на цю біржу, а “нас на ній продали”.

“Тому що це комусь вигідно. А вигідно це “Нафтогазу”. Ці хлопці минулого року закачали газ за рекордно низькою вартістю, а продають нам його за рекордно високою вартістю”, – пояснив Гнатуш.

Він додав, що збиткове це підприємство саме через діяльністю наглядових рад.

“Вони грошенята виводять через Лондон. І роблять це у особливо великих розмірах. Рано чи пізно це стане надбанням правоохоронних органів, які хочуть реформувати, щоб вони не вийшли за певні межі. Адже там уже проводили виїмки документів, у “Нафтогазі” є підозри, є розграбунок державного бюджету на суму понад 83 мільярди гривень. Це наші з вами кровні гроші, які ми платимо у тарифах”, – пояснив Гнатуш.

Експерт також додав, що підняття вартості електроенергії однозначно потягне за собою зростання інших тарифів на комунальні послуги.

“У цьому є певні закономірності. У тарифі на водопостачання складове електроенергії складає приблизно 30%. Зростання вартості електропостачання потягне за собою зростання тарифів і на водовідведення”, – пояснив Андрій Гнатуш.

 

Коментарі

Позначки: , , ,